JAK VZNIKLO NEGLIŽE....

transparent001.png

Vždy se mi líbilo krajkové spodní prádlo, ale bylo velmi obtížné sehnat prádlo, které by vyhovovalo mým potřebám jako je určitý komfort a pohodlí, ale i elegance a půvab.

 

Sportovní spodní prádlo, by tyto nároky sice splňovalo, ale měla jsem pocit, že jeho vzhled mi ubírá na ženskosti a atraktivitě. Ráda se cítím atraktivní, ať jen pro svůj dobrý pocit nebo pro partnera. 

 

Krajkové spodní prádlo, které je k dostání v obchodech, mi nikdy nesedělo. Buď nebylo dostatečně elastické a na některých místech se nepříjemně zařezávalo nebo naopak trojúhelníkové košíčky byly tak malé, že při zavazování tkaniček mi prsa vypadla. 

 

A protože jsem vystudovala konstrukci oděvu, tak jsem se rozhodla vytvořit si podprsenku, která bude splňovat veškeré mé nároky. Bude i konstrukčně i materiálově funkční. Když jsem si ji ušila, sbírala jsem kladné ohlasy a začala ji šít i pro kamarádky a své blízké okolí. 

 

Postupem času jsem začala sbírat zpětnou vazbu i od svých známých a podprsenku jsem dále vylepšovala. Teď bych se o svůj ,,upgrade" ráda podělila i s ostatními ženami, které můj problém sdílí.