ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Je možné vyměnit spodní prádlo?


Spodní prádlo, lze vrátit do 14-ti (pokud nebude porušena hygienická přelepka). Avšak také se pravidelně účastníme veřejných akcí, kde si prádlo můžete vyzkoušet. Případně je možné domluvit si osobní zkoušku. U prádla na ,,zakázku" prádlo nelze měnit, ale pouze upravit.
Vytváříte i proporčně atypické spodní prádlo ?


Ano najdete tuto funkci v záložce ,, Na zakázku". Kdy zadáte potřebné rozměry, popř. individuální poznámky. A vytvoříme Vám spodní prádlo na míru. Doporučujeme pečlivě pročíst instrukce na danné stránce pod symbolem ,,?"
Je to i na větší prsa?


Každý typ podprsenky je konstruován na jiný typ postavy. Konkrétně na větší prsa je tady typ Y. Který rozloží váhu prsou nejen na ramena, ale i záda. Také silnější guma umožňuje pevnější stažení hrudníku, aby prsa byla podepřená. Naopak typ X pro tento typ postavy nedoporučujeme. Tam je tenší a volnější guma, která by v případě věpších prsou odstávala a prsa nepodepřela. A typ O je tvořen pro oba typy s tím, že zapínání za krkem umožnuje variabilitu utažení (tzn. pozvednutí prsou) dle potřeby.
Mohu objednat spodní prádlo pro přítelkyni ikdyž neznám její rozměry ?


Máte zde pro Vás pár tipů jak potřebnou velikost zjistit. Na jejím spodním prádle jsou štítky, kde jsou označené velikosti. Jako : 75 A ; 80 B ; 85 C atd. + Vaše poznámka - popis přítelkyně (širší hrudník nebo větší prsa také pomohou) ....dle tohoto typu je možné odhadnout velikost podprsenky. U kalhotek je to jednodušší. Tam se značí velikost S, M, L nebo 36, 38, 40.
Jaká je dodací lhůta produktu, který si objednám?


Jelikož nároky na spodní prádlo se mohou lišit, nemáme předem nadšité zásoby. Ušijeme Vám produkt, který si objednáte do 14-dnů. Díky tomu, u jakéhokoli výrobku můžete dodat speciální požadavky do poznámek.