BLOG

Vyhledat

Aktualizace: 22. čvc 2020

Bylo pro mě milým překvapením, když se ukázalo (během "covidové situace"), že spousta lidí má doma šicí stroje. Proto jsem se rozhodla pustit do nového projektu.

Každá žena dobře ví, že kalhotky jsou nedostatkovým zbožím. Ale nemusíme mít všechny kalhotky, reprezentativního vzhledu. Proto jsem se rozhodla, že Vám pomůžu zrecyklovat staré oblečení co máte doma a vytvořit si z toho vlastní kolekci spodního prádla na doma.


Taky třídíte své spodní prádlo na ,,reprezentativní", které si berete k doktorovi a v lepším případě na rande ? A potom máte kousky, které je Vám líto vyhodit, protože se zcela nerozpadly, ale dál než za dveře svého bytu s nimi nevyrazíte? Tak přesně ten druhý typ kalhotek můžete nahradit jejich přijatelnější variantou.

“Dám Vám návod, jak si ušít obyčejné kalhotky. Jen z materiálů,které má doma každá hospodyňka.”


Na instagramu jsem provedla průzkum na nejoblíbenější střih kalhotek. Bylo to ,,o prsa", ale nakonec zvítězil základní střih,který bývá označován jako bikiny.

Jak na to ?

Budete potřebovat pouze nějaké starší třičko, které už neobnosíte, nitě a zmiňovaný šicí stroj.

Střih ke stažení a celý návod můžete očekávat již v pátek. A o víkendu to rovnou i vyzkoušet. Velikostní rozsah střihů bude 32 - 46, takže se nemusíte bát, že by jste si střih museli sami upravovat.


Budeme se těšit.


Negliže